З 27 квітня по 1 травня 2017 року вчителі  спеціалізованої школи №94 «ΕΛΛΑΔΑ» м. Києва взяли участь у Форумі «Перша », яка була організована Федерацією грецьких товариств України спільно з Офісом Координатора з питань освіти в Країнах СНД та Східної Європи з метою підвищення рівня викладання новогрецької мови.

Було дуже цікаво ознайомитися з новими тенденціями в методиці викладання грецької мови у світі та взяти участь в обговоренні доповідей науковців з Греції, України, Молдови, Узбекистану, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Румунії тощо. Для нас, вчителів СШ №94 «ΕΛΛΑΔΑ», особливо корисним був обмін досвідом із вчителями, які викладають новогрецьку мову саме у школах.    

На конференції була представлена різноманітна   тематика виступів. Педагоги    продемонстрували  сучасні методи, форми і види навчальної діяльності,  які вони  використовують  в своїй практичній діяльності.  Особливий  акцент  було зроблено на  важливості  розвитку  в учнів і студентів комунікативної компетенції і  збагачення знань  про історію, культуру, традиції  та реалії Греції. Ми вважаємо, що отримані знання  можна широко застосовувати під час навчально-виховного процесу, і сподіваємося, що рівень знать, умінь та навичок наших учнів значно зросте.

Зокрема, хочемо подякувати п. Парадісопулусу та п. Подковирофф за дружню атмосферу, теплоту та гостинність, які ми відчули у Філії Грецького Фонду культури м. Одеси.

Також особливі слова вдячності хочемо висловити п. Тамісоглу за чудову організацію цього заходу. З нетерпінням чекаємо на таку ж зустріч і в наступному році!

Ми у соціальних мережах

© 2020 Спеціалізована школа №94 «Еллада»

Розробка та дизайн - DK web-studio