Батькам

Міністерством освіти і науки затверджений Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році.

Документ врегульовує питання механізму прийому на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра та магістра закладами вищої освіти.

Зарахування дитини до школи відбувається на підставі:

  1.  Заяви батьків (одного з батьків);
  2.  Свідоцтво про народження (оригінал та копія);
  3.  Форма № 086-1/1 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» Лист МОЗ №111-01/89 від 29.03.2018 року «Щодо медичних довідок для відвідування закладів освіти»;
  4.  Копія документа, що підтверджує місце проживання/перебування дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування).

Шановні батьки! Любі наші учні!

З 14 березня ми розпочали дистанційні навчальні зустрічі з нашими учнями для тих, хто має змогу та бажання приєднатись до них. Такі зустрічі в режимі онлайн-консультацій допомагають дітям не забути вивчене, а в першу чергу надають психологічну підтримку. Графік, як завжди, в нашому електронному розкладі та в групах класів. Вже в перший день вийшли на зв’язок 60-70% учнів. Чекаємо на вас!

Шановні батьки, дорогі наші учні!

З понеділка, 14 березня, у деяких регіонах України починається навчання в школах. Ми розуміємо, що не всі діти можуть піти до школи у понеділок, навіть якщо ви знаходитесь у безпечному місці.
Всі питання щодо навчання вашої дитини ви зможете з’ясувати у місцевої влади,там, де ви зараз перебуваєте. Подайте заяву до будь якої школи, яка відновлює навчання й може приймати дітей.
Наша школа, як і інші школи Києва, не може відновити навчальний процес у звичному форматі. Однак, ми пропонуємо долучитися до навчального процесу учням всіх класів віддалено, за допомогою Всеукраїнської школи онлайн (ВШО) та інших ресурсів. Всі наші вчителі підтримуватимуть вас у цьому!
Розклад ВШО для всіх класів дивитись тут: https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad 
Також у розкладі є інформація про теми уроків та підручники за якими проходитиме освітній процес.
Трансляція уроків також буде відбуватися на телеканалах Піксель, ПлюсПлюс, Суспільне. Уроки також будуть доступні на ТВ-платфомах MEGOGO, 1+1 video, Київстар ТБ.
Також є версія для мобільного пристрою.
Як використовувати ВШО дивись тут: https://www.youtube.com/watch?v=NsGC-UM7-_8 

Долучайтеся!
Наші вчителі, які мають доступ до інтернету, намагаються зараз зібрати своїх учнів, які можуть виходити на зв’язок, хоча б для спілкування і взаємопідтримки, часткового повторення вже вивченого матеріалу.
Пропозиції ZOOM зустрічей – в нашому електронному розкладі.
У групах ваших класів можна знайти посилання на навчальні матеріали. Перегляньте їх самі, підберіть те, що підходить вашій дитині і запропонуйте повчитися самостійно.
Окремий файл – посилання на електронні версії підручників, які ми використовуємо у кожному класі нашої школи.
Ми обов’язково відновимо звичайне життя, ми зустрінемо кожного учня, допоможемо кожному та вивчимо всіх дітей! Головне – пережити і вижити, повернути мир, зберегти життя! Головне зараз – безпека!
Вам не слід хвилюватися, що ваша дитина не піде до школи вже завтра. Не переживайте, якщо ваша дитина не завжди зможе вчитися дистанційно. Якщо маєте душевний та матеріальний ресурс, допомагайте та підтримуйте власних дітей, усіх рідних та знайомих!

З вірою у нашу перемогу та наше спільне світле майбутнє Вікторія Кузьменко.

Інформація стосовно дій у разі надзвичайних ситуацій

День безпечного інтернету

Із нагоди відзначення 8 лютого Дня безпечного Інтернету Громадська організація “МІНЗМІН”, Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством освіти та науки розробили наступні освітні матеріали:

Відео-курс для батьків – https://cutt.ly/nE5XzbG 

А також відео-уроки:
1. Хто збирає дані моїх дітей і як вони використовуються? https://bit.ly/2XT38Ww
2. Чи безпечно розміщувати фотографії моєї дитини в Інтернеті? https://bit.ly/3EjMVcr
3. Що мені робити, коли інші люди публікують фотографії моєї дитини в Інтернеті без
моєї згоди? https://bit.ly/3nz8dMn
4. В якому віці діти повинні розпочинати знайомство з Інтернетом? https://bit.ly/3GqLHhm
5. Наскільки безпечні “розумні” іграшки? https://bit.ly/3vTo6Bg
6. Чи потрібно використовувати батьківський контроль для своїх дітей в Інтернеті?
https://bit.ly/3CoPM3o
7. Чи справді незнайомці та педофіли є найбільшою загрозою для дітей в Інтернеті?
https://bit.ly/3mkB4Vn
8. Як я можу переконатися, що конфіденційність даних моєї дитини захищена, коли її
вчитель використовує цифрові інструменти для навчання? https://bit.ly/2ZsulAh
9. Як я можу перевірити, на що моя дитина підписалася в Інтернеті? https://bit.ly/3mlH3sQ
10. Як захистити конфіденційність дитини в Інтернеті? https://bit.ly/30VKTkf
11. Що робити, якщо я підозрюю, що пристрій моєї дитини зламали? https://bit.ly/3vRxepV
12. Який пароль є безпечним в Інтернеті? https://bit.ly/316R5Gm 

Місяць цифрової грамотності

До відома учнів та батьків, листопад 2021 року оголошено Місяцем цифрової грамотності, рекомендуємо ознайомитися з платформами Дія.Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/ та Всеукраїнська Школа Онлайн – https://lms.e-school.net.ua/

Переглянути хоча б один освітній серіал, або ж скласти Цифрограм (національний тест на цифрову грамотність).
Рекомендовані освітні серіали:
– Основи кібергігієни https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyber-hygiene
– Кіберняні https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny
– Обережно! Кібершахраї https://osvita.diia.gov.ua/courses/attentioncyber-fraudsters
– Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті»
https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpekaditey
– Як громаді стати цифровою
https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities
– Електронний підпис https://osvita.diia.gov.ua/courses/digitalsignature ;

Наші учні 1-4 класів отримують смачні сніданки за рахунок коштів бюджету Києва та обіди за кошти батьків.

Сніданок 6 жовтня

Обід 4 жовтня

Сніданок 29 вересня

Обід 5 жовтня

Обід 30 вересня

Сніданок 5 жовтня

Сніданок 30 вересня

Увага!
На сайті КП ГІОЦ розміщена інформація про замовлення учнівських квитків.

https://my.kyivcity.gov.ua/catalog/education/school/d3646b79-e700-4f0d-89aa-79c61a913c46

Повідомлення про переведення учнів 6-Б класу на дистанційне навчання

Повідомлення про термін осннніх канікул

До відома батьків 8-А класу

Адміністрація закладу інформує, що у зв’язку з випадком захворювання, учні 8-А класу перебуватимуть в режимі самоізоляції та навчатимуться дистанційно з 2 жовтня по 11 жовтня включно.

До відома учнів та батьків, які планують отримувати вищу освіту у навчальних закладах Греції

Шановні учні та батьки учнів!
Нагадуємо, що випускники нашої школи, які добре оволоділи новогрецькою мовою, можуть продовжити навчання у вищих навчальних закладах Греції( навчання безкоштовне). Надаємо відповідну інформацію Федерації грецьких товариств України для ознайомлення:

Добрый день, уважаемые коллеги, высылаем информацию – инструкцию о вступительной кампании (без результатов ВНО и вступительных экзаменов) в вузы Греции на новогреческом и английском языках. Поскольку обучение осуществляется на новогреческом языке, абитуриентам необходимо с перечисленным ниже пакетом документов предоставить в приемную комиссию «Сертификат о знании новогреческого языка (самое меньшее — уровень В2)». Данный Сертификат можно получить в Греции: В Национальном Афинском университете им. Каподистрии, в Салоникском университете им. Аристотеля, Центре греческого языка в г. Салоники, а также в Украине: в Мариупольском государственном университете или в Центре иностранных языков при Киевском национальном университете им. Т. Шевченка. Просим проинформировать выпускников школ о существующей программе обучения и, при необходимости, если будут желающие, в сотрудничестве с отделом образования исполкома ФГОУ оказывать помощь в подготовке пакета документов, необходимых для зачисления в вуз.

Перечень документов :

1. Аттестат о среднем образования + «Додаток до атестату» с Апостилем, сопровождаемые фотокопией и официальным переводом на греческий язык;

2. Справка о соответствии оценок двенадцати бальной системы оценивания в Украине 20-ти бальной в Греции (выдает Координатор по вопросам образования в Генеральному консульстве Греции в Мариуполе);

3. Справка из МОН Украины о том, что Аттестат дает право поступать в высшие учебные заведения, с Апостилем, сопровождаемый фотокопией и официальным переводом на греческий язык;

4. Справка из компетентного образовательного органа с Апостилем, сопровождаемая официальным переводом на греческий язык, о том, что учебное заведение, которое закончил абитуриент/-ка, работает по официальной учебной программе, утвержденной МОН Украины;

5. Справка из компетентного образовательного органа с Апостилем, сопровождаемая официальным переводом на греческий язык, о том, что абитуриент/-ка последние 2 года непрерывно обучался /-ась в учебном заведении (с указание годов обучения).

6. Справка о том, что один из родителей абитуриента/-ки не греческого происхождения или оба родителя не греческого происхождения с Апостилем, сопровождаемая официальным переводом на греческий язык;

7. 2 фото абитуриента/-ки (паспортного формата);

8. Копия загранпаспорта;

9. Официальное заявление от абитуриента/-ки о том, что он/она не является выпускником/ицей школы Греции, не имеет диплом о высшем образовании, полученный в Греции и т.д.

Примечание:

Для зачисления выпускников /иц школ, которые не изучали новогреческий язык, или, которые изучали в школе, но не имеют соответствующий Сертификат, в вуз Греции в этом году, необходимо подать пакет документов, перечисленный выше, в приемную комиссию в Греции, и на протяжении следующего года изучать греческий, и, при условии, успешной сдачи экзамена для получения «Сертификата о знании языка» продолжить обучение в вузе по выбранной специальности в следующем году.

С уважением, Елена Добра

Ми у соціальних мережах

© 2020 Спеціалізована школа №94 «Еллада»

Розробка та дизайн - DK web-studio