З 26 по 28 березня 2018 в місті Одеса проходили урочисті заходи, присвячені Дню Незалежності Греції. Діти з Києва, Львова, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Мелітополя, Маріуполя та інших населених пунктів Приазов’я пройшли урочистим  маршем по центральних вулицях Одеси.

На Грецькій площі відбувся урочистий мітинг, на якому був присутній мер міста Геннадій Труханов, співробітники дипломатичних представництв, керівництво благодійної організації «Фонд Бумбураса», з ініціативи якої відповідні заходи організовано в Одесі. Присутні поклали квіти до підніжжя розташованого тут пам’ятника борцям за незалежність Греції від Османської імперії «Клятва засновників «Філікі Етерія»

Школярів Києва представляли  кращі  учні  спеціалізованої школи №94 «Еллада». Також діти охоче давали інтерв’ю не лише місцевому телебаченню, а й репортерам з Греції. Погода не могла зіпсувати піднесеного настрою, який супроводжувався грецькими піснями та танцями. Після офіційної частини діти мали змогу ознайомитись з Одесою та подихати морським повітрям.

 

Ми у соціальних мережах

© 2020 Спеціалізована школа №94 «Еллада»

Розробка та дизайн - DK web-studio