Вже два роки на базі школи № 94 “Еллада” за активного сприяння та підтримки керівництва навчального закладу працює гурток театрального мистецтва. Свій багаторічний досвід передають молодшому поколінню режисер Алла Василівна Купчик та викладач вокалу Алла Вікторівна Толстова.
Вихованці шкільного гуртка стали молодшою групою Зразкового художнього колективу “Дитячий театр “Спалах” Палацу дітей та юнацтва Печерського району м. Києва.

Навіть під час карантину заняття у гуртку не припинялися, віднайшлися інші способи творчих зустрічей та перейшли в онлайн режим.
Результатом цієї плідної роботи стала вистава “Історія міста Хамельна” у виконанні юних акторів, учнів 2-А класу, та учениці 6-Б класу Іванни Любченко. Історію про хороброго щуролова вже було презентовано на сцені рідної школи.
Це був лише початок реалізації творчих талантів юних акторів.

Найулюбленішою виставою вихованців “Спалаху” вже багато років є “У жнива” за п’єсою С. Васильченка.
Учні 2-А класу активно включилися в роботу над постановкою.
І на Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв “Пори року в Одесі. Здрастуй, літо-2021” у номінації театральне мистецтво вищезгадана вистава отримала диплом лауреата І ступеню.

На цьому ж фестивалі РоманАфонін у якості читця у номінації театральне мистецтво отримав диплом лауреата ІІ ступеню.

Учениця 6-Б класу Любченко Іванна у основному складі театру “Спалах” виходить на сцену вже більше 5 років. І на вищевказаному фестивалі вистави “Цар Плаксій та Лоскотон” і “У жнива” за її безпосередньої участі отримали дипломи лауреатів І ступеня у номінації театральне мистецтво.

Учні 2-А класу швидко влилися в колектив театру “Спалах” та доповнили його щирими посмішками, яскравими вогниками в очах, прагненням пізнати всі глибини акторської майстерності та бажанням вийти на велику сцену.

1 червня 2021 року німецьку народну легенду “Історія міста Хамельна” вже дивились глядачі Жовтневого палацу м. Києва у рамках Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв “Джерело надій”, присвяченому Дню захисту дітей.

На цьому ж фестивалі у номінації розмовний жанр потужно представили Зразковий дитячий театр “Спалах”:
– учень 2-А класу Афонін Роман став лауреатом І премії,
– учень 2-А класу Лавринюк Дмитро став лауреатом ІІ премії,
– учениця 6-Б класу Любченко Іванна стала лауреатом ІІ премії,
– учениці 2-А класу Стець Євгенія та 6-Б класу Любченко Іванна у складі квартету читців отримали ІІІ премію.

5-6 червня 2021 у Тернополі відбувся Відкритий фестиваль-конкурс дитячих та молодіжних театральних колективів “ОВАЦІЇ”.
“Спалах” не став осторонь такої видатної події театрального життя нашої країни.
За два фестивальні дні члени журі переглянули 24 вистави, які представив 21 театральний колектив з різних куточків України,та високо оцінили роботу вихованців “Спалаху”.
Вистава “Історія міста Хамельна” у виконанні учнів 2-А класу була відзначена дипломом лауреата ІІІ ступеня (1 вікова категорія), а вистава-казка “Цар Плаксій та Лоскотон” (В. Симоненко), серед виконавців якої була учениця 6-Б класу Любченко Іванна, була нагороджена дипломом лауреата ІІ ступеня (змішана вікова категорія).

Побажаємо нашим юним талантам нових звершень, цікавих ролей, великих сцен та нескінченних овацій!

Ми пишаємося вами!!!

Ми у соціальних мережах

© 2020 Спеціалізована школа №94 «Еллада»

Розробка та дизайн - DK web-studio