…Свято наближається!…
Нажаль, цьогоріч епідемічна ситуація завадила нашим учням “наживо” привітати співробітників Посольства Греції в Україні з Різдвом Христовим. Цього року ми втратили магію та радість живого спілкування.
АЛЕ!
Наші учні підготували дивовижно зворушливе відео з поезією, грецькими колядками та танцями, привітаннями
(Особлива подяка Л.Петровій, О.Ткачук, О.Карачун та випускниці нашої школи М.Вороновій).
Ми з радістю відгукнулися на пропозицію телеканалу ERT-World та Генерального секретаріату у справах державної дипломатії греків зарубіжжя МЗС Греції відзначити цьогорічне Різдво, взявши участь у шоу-програмі, яка прагне об’єднати греків всього світу.
Нібито створивши “величезні грецькі обійми” та ще раз всім продемонструвавши величезну любов до Греції, в цій програмі взяли участь діти з Європи, Америки, Австралії, Конго, Оману, Єгипту, Китаю, Йорданії…
Шоу-програма супроводжується музичною програмою, в якій беруть участь грецькі митці зарубіжжя, а також святковими привітаннями від народних депутатів та мерів грецького походження з різних країн.
Шоу відбудеться у суботу, 26 грудня, на каналі ERT-World о 16 годині та у повторі у неділю, 27 грудня, о 03.00. Також трансляція відбудеться по радіо “Голос Греції” (Φωνή της Ελλάδας) та в Інтернеті через ERT Flix, де потрібно обрати ERT World Live.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2691877647742728&id=1702521863344983

Ми у соціальних мережах

© 2020 Спеціалізована школа №94 «Еллада»

Розробка та дизайн - DK web-studio