Вчителі початкової школи

Нестеренко Юлія Олександрівна

Нестеренко Юлія Олександрівна

Мохно Віта Петрівна

Мохно Віта Петрівна

Петренко Тетяна Олександрівна

Петренко Тетяна Олександрівна

Петрова Ганна Савівна

Петрова Ганна Савівна

Ткачук Олена Михайлівна

Ткачук Олена Михайлівна

Вчителі української мови

Кулевська Вікторія Олександрівна

Кулевська Вікторія Олександрівна

Сидоренко Інна Олександрівна

Сидоренко Інна Олександрівна

Вчителі новогрецької мови

Богатько Ольга Семенівна

Богатько Ольга Семенівна

Жданович Олеся Петрівна

Жданович Олеся Петрівна

Косюк Лариса Володимирівна

Косюк Лариса Володимирівна

Сабадаш Тамара Іванівна

Сабадаш Тамара Іванівна

Вчителі англійської мови

Новікова Олена Володимирівна

Новікова Олена Володимирівна

Стрихар Елла Борисівна

Стрихар Елла Борисівна

Яремко Олеся Ігорівна

Яремко Олеся Ігорівна

Вчителі математики

Кузьменко Вікторія Євгенівна

Кузьменко Вікторія Євгенівна

Чучук Єлизавета Миколаївна

Чучук Єлизавета Миколаївна

Сенчило Ірина Миколаївна

Сенчило Ірина Миколаївна

Ярова Любов Юріївна

Ярова Любов Юріївна

Доценко Світлана Генриківна

Доценко Світлана Генриківна

Вчитель історії та правознавства

Бірюкова Ірина Вікторівна

Бірюкова Ірина Вікторівна

Вчитель географії та біології

Павлюк Віта Миколаївна

Павлюк Віта Миколаївна

Вчитель географії

Клименко Ніна Володимирівна

Клименко Ніна Володимирівна

Вчитель зарубіжної літератури

Бондарєва Вікторія Йосипівна

Бондарєва Вікторія Йосипівна

Вчитель хімії

Кохно Людмила Павлівна

Кохно Людмила Павлівна

Вчитель інформатики

Сенчило Ірина Миколаївна

Сенчило Ірина Миколаївна

Вчитель інформатики та фізики

Свірська Тамара Федорівна

Свірська Тамара Федорівна

Вчитель фізкультури

Тарасова Тетяна Дмитрівна

Тарасова Тетяна Дмитрівна

Вчитель фізкультури

Карачун Олена Миколаївна

Карачун Олена Миколаївна

Вчитель технологій

Бикова Людмила Геннадіївна

Бикова Людмила Геннадіївна

Вчитель образотворчого мистецтва

Петрова Лариса Олегівна

Петрова Лариса Олегівна

Вчитель музики та мистецтва

Припута Іван Петрович

Припута Іван Петрович

Вчитель захисту України

Вихователі групи подовженого дня

Воронова Інна Аркадіївна

Воронова Інна Аркадіївна

Ібрагім Наталія Михайлівна

Ібрагім Наталія Михайлівна

Чучук Єлизавета Миколаївна

Чучук Єлизавета Миколаївна

Карпенко Юлія Віталіївна

Карпенко Юлія Віталіївна

Равлюк Еліна Олександрівна

Равлюк Еліна Олександрівна

Лопушак Христина Степанівна

Лопушак Христина Степанівна

Асистенти вчителя

Корець Діана Мирославівна

Корець Діана Мирославівна

Шпітун Юлія Анатоліївна

Шпітун Юлія Анатоліївна

Бугославська Олена Олексіївна

Бугославська Олена Олексіївна

Колодяжна Ганна Миколаївна

Колодяжна Ганна Миколаївна

Узунова Оксана Василівна

Узунова Оксана Василівна

Ми у соціальних мережах

© 2020 Спеціалізована школа №94 «Еллада»

Розробка та дизайн - DK web-studio