Зустрічі та спілкування

З нагоди святкування Всесвітнього дня грецької мови в СШ №94 “Еллада” відбулася зустріч старшокласників зі студентами КНУ ім. Шевченка, під час якої молодь мала можливість поспілкуватися на тему грецької філології, обговорити відкриття та можливості використання “прихованих скарбів”цієї надзвичайної мови. Наших учнів дуже зацікавила розповідь про студентське життя Університету та навчальні програми в Греції.  Цікаво зазначити, що бесіда супроводжувалася читанням творів видатних грецьких поетів (К. Кавафіса, О.Елітіса) та їх українських перекладів.

Щиро дякуємо нашим колегам пану А. Савенку та пану Β. Σίμος за співпрацю та сподіваємося і надалі підтримувати міжкультурні зв’язки.

17.02.2022

Наші вчителі грецької мови на зустрічі заступника міністра іноземних справ Греції Κώστας Βλάσης (Kostas Vlasis) з елліністами та активістами грецького руху в Україні.

Заступник директора Косюк Л. В. розповідає про досягнення та проблеми нашої школи.

Під час візиту Вселенського Патріарха Варфоломія в Україну вчителі новогрецької мови Косюк Л.В. та Сабадаш Т. І. були запрошені на зустріч Патріарха з грецькою діаспорою Києва, що відбулася в Михайлівському Золотоверхому соборі міста Києва.

У рамках свого візиту до Києва Вселенський Патріарх Варфоломій разом з Митрополитом Києва та всієї України Епіфанієм зустрілися з представниками грецької діаспори в Україні. На зустріч були запрошені і наші вчителі новогогрецької мови Косюк Л.В. та Сабадаш Т.І. Ми мали велику честь поспілкуватися з Патріархом, розповісти про нашу школу.
Зустріч відбувалися майже в сімейній атмосфері. Присутні були вражені відкритістю, мудрістю та почуттям гумору Його Всесвятості.

 

Наші вихованці вітають Вселенського Патріарха.

На вечірньому богослужінні за участі Вселенського Патріарха Варфоломія й Митрополита Києва та всієї України Епіфанія (Андріївська церква).

Привітання співробітників Посольства Греції в Україні з Різдвом

Творча зустріч з учасниками етнографічного ансамблю “ΠΕΡΠΕΡΟΥΝΑ” (2017)

Тепла зустріч з представницею Греції на Євробаченні співачкою DEMI (2017 рік)

Предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Єпіфаній проводить урок новогрецької мови, присвячений Великодню (2019 рік)

Ми у соціальних мережах

© 2020 Спеціалізована школа №94 «Еллада»

Розробка та дизайн - DK web-studio