Зустрічі та спілкування

Наші вчителі грецької мови на зустрічі заступника міністра іноземних справ Греції Κώστας Βλάσης (Kostas Vlasis) з елліністами та активістами грецького руху в Україні.

Заступник директора Косюк Л. В. розповідає про досягнення та проблеми нашої школи.

Під час візиту Вселенського Патріарха Варфоломія в Україну вчителі новогрецької мови Косюк Л.В. та Сабадаш Т. І. були запрошені на зустріч Патріарха з грецькою діаспорою Києва, що відбулася в Михайлівському Золотоверхому соборі міста Києва.

У рамках свого візиту до Києва Вселенський Патріарх Варфоломій разом з Митрополитом Києва та всієї України Епіфанієм зустрілися з представниками грецької діаспори в Україні. На зустріч були запрошені і наші вчителі новогогрецької мови Косюк Л.В. та Сабадаш Т.І. Ми мали велику честь поспілкуватися з Патріархом, розповісти про нашу школу.
Зустріч відбувалися майже в сімейній атмосфері. Присутні були вражені відкритістю, мудрістю та почуттям гумору Його Всесвятості.

 

Наші вихованці вітають Вселенського Патріарха.

На вечірньому богослужінні за участі Вселенського Патріарха Варфоломія й Митрополита Києва та всієї України Епіфанія (Андріївська церква).

Привітання співробітників Посольства Греції в Україні з Різдвом

Творча зустріч з учасниками етнографічного ансамблю “ΠΕΡΠΕΡΟΥΝΑ” (2017)

Тепла зустріч з представницею Греції на Євробаченні співачкою DEMI (2017 рік)

Предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Єпіфаній проводить урок новогрецької мови, присвячений Великодню (2019 рік)

Ми у соціальних мережах

© 2020 Спеціалізована школа №94 «Еллада»

Розробка та дизайн - DK web-studio