29 вересня 2016 року у приміщенні Будинку актора (Ярославів вал, 7) відбувся знаковий культурно-освітній захід у межах грецько-українських зв’язків під промовистою назвою «Цей світ – такий малий, такий великий» (Україна та Греція на зламі епох).

Ініціаторами та виконавцями зазначеного проекту виступали Видавничий дім Дмитра Бураго, Центр елліністичних студій та грецької культури імені Андрія Білецького (КНУ імені Тараса Шевченка), Офіс координатора освітніх програм у м. Маріуполь.

Захід мав на меті ознайомити культурну громадськість Києва із творчими контактами між Україною і Грецією на сучасному етапі, подати також історію українсько-грецьких зв’язків в історичній ретроспективі.

У літературно-художньому вечорі взяли участь учні та студенти Києва, що вивчають новогрецьку мову, представники грецьких товариств м. Києва; учителі та учні музичної школи Анатолія Шевченка та виконавці музичного гурту «Mashala Doza».

Активну участь у проведенні вечора взяли представники викладацького та учнівського колективу, зокрема, пан Костас Евангелінос (Κωνσταντίνος Ευαγγελινός вчитель грецьких танців; Косюк Лариса Володимирівна (вчитель новогрецької мови); Палійчук Юлія Миколаївна (вчитель новогрецької мови); та учні 4, 6, 9-10 класів.

lsvda

 

Ми у соціальних мережах

© 2020 Спеціалізована школа №94 «Еллада»

Розробка та дизайн - DK web-studio