14 лютого 2017 року у спеціалізованій школі №94 «Еллада» пройшов інтегрований урок з географії та трудового навчання у 9 класі на тему «Художні промисли України» для вчителів географії Печерського району.

Зазначений захід підготували та провели вчитель географії та біології, старший вчитель Бірюкова Ірина Вікторівна і вчитель трудового навчання і технології, вчитель другої категорії Карачун Олена Миколаївна.

Були продемонстровані презентації «Грецькі аристократичні роди в Україні. Родина Капністів та українське просвітництво», «Спільні корені в грецьких та українських топонімах».

Організована виставка учнівських робіт з різних технік декоративно-прикладного мистецтва.

Свої творчі доробки представили учні 9-10 класів, а саме Герасименко Варвара, Сапіга Юлія, Мухоїд Ярослава, Митко Катерина, Кучер Дар´я, Спіцина Надія, Череда Анастасія.

Урок відвідали методист Центру інноваційного розвитку та методичної роботи Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в м. Києві державної адміністрації Литвиненко С.Ю., голова методичного об´єднання вчителів географії Федорина О. В., голова методичного об´єднання вчителів трудового навчання Щербина Я. Т.

DSC02539 DSC02529 DSC02533DSC02542

Ми у соціальних мережах

© 2020 Спеціалізована школа №94 «Еллада»

Розробка та дизайн - DK web-studio