Культуру якої б країни і епохи ми не узяли,скрізь поряд з визнанням ролі музики як сильнодіючих ліків бачимо спроби пояснення її животворящої дії в нормалізації психічного і фізичного здоров’я людини. В роботах першого загальновизнаного теоретика музики – старогрецького філософа Піфагора – ми знаходимо опис того, що музика може впливати на емоційний стан людини. Дітям дуже потрібні добрі емоції, що поліпшують здоров’я. Надзвичайно важливо допомогти молодшим школярам примножувати дружні стосунки, уміння покращувати настрій одне одному.

Дитячі пісні відомої композиторки та співачки Ольги Миколаївни Янушкевич створюють чудовий настрій. Дирекція школи “Еллада” запросила композитора, методиста, керівника гуртка О.М.Янушкевич зустрітись із молодшими школярами.
Діти вивчили із Ларисою Олегівною Петровою пісеньку “Де поділось літечко” на уроках музичного мистецтва. А “Пісню про дружбу” запам’ятали діти, слухаючи її під час прикрашання актової зали на групі продовженого дня із Наталею Михайлівною Ібрагім. Легко вчаться і весело співаються пісні, музику до яких написала Ольга Миколаївна.
Діти співали під акомпанемент Ольги Миколаївни на фортепіано, грали у музичну гру “Метелики та квіти”. Атмосфера дружби, радості, щастя грала веселкою у дитячих очах. Дякуємо за пісні, високий професіоналізм та щире серце нашій гості! А батькам величезна подяка за підготовку костюмів квітів та метеликів для другокласників.
Для педагогів дуже цікавим був майстер-клас від Ольги Янушкевич в рамках
навчально-методичного проєкту “Workshop від колег”
Висловлюємо щиру вдячність шановній композиторці за пісенне свято, подароване дітям напередодні осінніх канікул та педагогам, а також за подаровані альбоми чудових пісень!
Нехай же музика доброго Всесвіту продовжує наповнювати наші серця! До нових дружніх зустрічіей!

Ми у соціальних мережах

© 2020 Спеціалізована школа №94 «Еллада»

Розробка та дизайн - DK web-studio