Правила для учнів спеціалізованої школи

Правила для учнів спеціалізованої школи №94 «Еллада» 

Правила розроблені з метою створення в закладі позитивного  робочого настрою, що сприяє успішному навчанню учнів та плідній праці вчителів; розвитку в дітей культури поведінки і навичок спілкування.

Витяг з загальних правил для учнів:

1.Учень школи «Еллада» проявляє повагу до старших, піклується про молодших.

2.Поза межами навчального закладу учень скрізь і завжди поводиться так, щоб не зганьбити честь і гідність свою, своїх батьків та рідної школи.

3.Учень приходить до школи не пізніше ніж за 10 хвилин до початку занять, займає своє робоче місце і готує його до уроку.

4.Учень не має права без дозволу адміністрації школи, педагогів і медпрацівника залишати під час навчального процесу школу і її територію.

5.У випадку пропуску занять учень повинен надати класному керівнику  медичну довідку в перший день після одужання. Дозволяється пропуск занять з поважних причин по записці батьків (не більше 2 днів). У випадку санаторно-курортного лікування батьки заздалегідь подають заяву на ім’я директора та копію путівки класному керівнику.

6.Учень береже майно школи, підручники, охайно ставиться як до своїх, так і до чужих речей. У випадку пошкодження шкільного майна, підручників, батьки відшкодовують збитки.

7.Учень носить шкільну форму під час навчально-виховного процесу.

8.Користування мобільним телефоном під час уроків не дозволяється.

9.Палити на території школи ЗАБОРОНЕНО.